Vooremaa Poolmaratoni kiirematele käekellad Goldtime’ilt

Rauno Võsaste ja Goldtime juveelikaupluste keti omanik Indrek Peterson. FOTO: VPM

Sel aastal toimuva Vooremaa Poolmaratoni kõikide vanusegruppide kiiremaid autasustab Goldtime käekelladega.

„Vooremaa Poolmaraton on tänu heale korraldusele leidnud kindla koha jooksuvõistluste tihedas kalendris. Täna teavad seda juba jooksusõbrad üle Eesti kui alati erilist „gurmeejooksu“. Goldtime jaoks on spordiürituste toetamine oluline ja võimalusel osaleme ka oma töötajatega“ lausus Golditme juveelikaupluste keti omanik Indrek Peterson.

Lisaks Goldtime’ile kuulub tänavu septembris neljandat korda toimuva Vooremaa poolmaratoni suurtoetajate hulka ka Estiko.

„Goldtime kellad on olnud auhindadeks kõikidel seni toimunud Vooremaa poolmaratonidel. Korraldajatele annab selliste toetajate omamine ainult indu tegutsemiseks“ lausus Vooremaa Poolmaratoni peakorraldaja Rainer Võsaste.

Goldtime on Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett, mille kauplused asuvad kõigis suuremates kaubanduskeskustes. Ettevõtte jaemüügiketis on 26 kauplust ja töötab 130 töötajat.

„Eestis pole just palju jooksuvõistlusi, mis saaks uhkeldada sellise auhinnalauaga. Korraldajate töö ja toetajate hea tahte koostöös on võimalik selliseid kokkuleppeid saavutada“ lausus korraldustiimi liige Rauno Võsaste.

4. Vooremaa Poolmaratoni registreerimine on avatud. Registreeri siin.