Muudatused virtuaaljooksude korralduses

Vooremaa Poolmaratoni rada.

Korraldajatel on hea meel tõdeda, et Vooremaa Poolmaratoni virtuaaljooksud on osutunud üle ootuste populaarseks. Esimese etapi läbis 61 ja teise 74 liikumisharrastajat. Mõlemal korral on olnud kiireim mees Urmas Telling ning naine Sille Kaljurand.

Oodatust suurem osalejate hulk on tinginud kaks väikest muudatust korralduslikus pooles.

Kui senini sisestasime tulemuste lehel kuvatava tempo käsitsi vastavalt jooksja tegelikule kiirusele, siis nüüdsest toimub selle arvutamine sisestatud tulemuse ja etapi pikkuse alusel automaatselt. Sellest tulenevalt võib kuvatav tempo olla reaalsest aeglasem, kui osaleja läbis etapi distantsist pikema vahemaa. Näiteks 9km asemel 9,4km.

Teine muudatus puudutab digitaalseid diplomeid. Alates kolmandast etapist ei saadeta neid enam osaleja e-posti aadressile. Soovijad saavad oma diplomi alla laadida virtuaaljooksude tulemuste lehelt oma nime taga asuva PDF ikooni kaudu. PDF ikoon ilmub tulemuse taha, kui oleme jõudnud sisestatud andmed kontrollida, nende põhjal diplomi teha ning selle oma serverisse üles laadinud. 

Ühtse disaini huvides on nüüdsest ka esimese ja teise etapi tulemused kuvatud eelkirjeldatud uute põhimõtete järgi.

Vooremaa Poolmaratoni virtuaaljooksude 3. etapp toimub 22.06-28.06. Just nüüd on õige aeg end kolmandale etapile kirja panna, sest vähemalt kolmel etapil osalenud saavad kauni medali!