6. Vooremaa Poolmaratonil on taaskord uhke auhinnalaud 

FOTO: Aldis Toome www.aldistoome.com

Vooremaa Poolmaratonil on saanud traditsiooniks, et kolm kiiremat naist ja meest saavad suure pingutuse eest väärilised autasud – nii ka sel aastal. Meile paneb õla alla suursponsor Estiko Grupp, kes premeerib 1. kohta 300 euroga, 2. kohta 250 euroga ja 3. kohta 200 euroga. 

Meie teine suursponsor Goldtime kingib igale vanusegrupi võitjale uhke käekella! Kõik 10 kella on alati erinäolised ja et selleaastasi näha, tuleb ikka ise kohale tulla ja vanusegrupi võit koju tuua. 

Jõgevamaa kiireimat jooksjat premeerib ajaleht Vooremaa 6 kuu tellimusega, et kohalike uudistega kursis olla.  

Lisaks on Vooremaa Poolmaratonil ka uhked loosiauhinnad. Meie hea sponsor Teamsport paneb kõikide lõpetanute vahel loosi 3 paari uhiuusi Nike Air Zoom Pegasus 39 jooksujalatseid!  

Jõgeva alevikus, üsna meie võistluskeskuse lähedal asuv mõnus Sordi Somka puhkemaja loosib kõikide lõpetanute vahel välja saunaõhtu ööbimisega neljale.  

Lisaks on loosis Tiit Lääne põnev olümpiaraamat „Los Angeles 1932“, auhindu Jõgeva vallalt, Estem Tehnikakaupadelt ja JSL Kaljult.  

Lisaks kõigele muule on kohalik ettevõte Juta ja Kaido OÜ ning Estem Tehnikakaubad välja pannud vahefiniši auhinnad – akutrell ja murutrimmer – mille võidavad kõige kiiremini Kuremaa tuulikuni jõudnud naine ja mees!